fbpx

У квітні франківці зекономили на послугах "Теплого дому" 1,5 млн грн

Суспільство 12:04, 28.04, 2020

З травня КП “Теплий дім” відновлює у повному обсязі послуги з прибирання та косіння прибудинкових територій та послугу з утримання дитячих та спортивних майданчиків.

З 1 квітня комунальне підприємство “Теплий дім” тимчасово зупинило надання послуг з обслуговування будинкових трубопровідних, електричних мереж, конструктивних елементів будинку. Відповідно, припинено нарахування споживачам за ці послуги. Так франківці зекономили 1,5 млн грн.

«У квітні “Теплий дім” надав своїм споживачам близько 1,5 млн грн знижки на послуги з утримання будинків. Як ми вже повідомляли, це пов’язано з критично низьким рівнем платежів та оголошеним в Україні карантином. Підприємство, аби не нарощувати борги мешканців, тимчасово скоротило надання окремих послуг, крім аварійних та послуг з прибирання та дезінфекції», – йдеться у повідомленні на сторінці підприємства у фейсбуці.

Також на підприємстві нагадали, що офісні працівники пішли у тимчасову відпустку без збереження заробітної плати, щоб забезпечити повну виплату двірникам та іншим робітникам.

З травня “Теплий дім” відновлює у повному обсязі послуги з прибирання та косіння прибудинкових територій та послугу з утримання дитячих та спортивних майданчиків.

«При цьому наполегливо просимо мешканців не використовувати прибудинкові майданчики для проведення дозвілля, а у випадку розпиття на них алкоголю сторонніми особами викликати поліцію», – закликають у «Теплому домі».

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: