fbpx

У лікарнях та поліклініках Франківська взялись за ремонти

Суспільство 20:49, 18.06, 2019

Капітальні та косметичні ремонти розпочали у трьох лікарнях Івано-Франківська та в двох поліклініках, а також у міському перинатальному центрі.

Літній період у медичних закладах Івано-Франківська використовують для ремонтів. 

В Міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. Чорновола, зараз йдуть ремонти:

  • педіатрично-соматичне відділення №1 і 2
  • клініко-діагностична лабораторія
  • катамнестичний кабінет (завершено)
  • приміщення приймального покою (розпочато)

В міському перинатальному центрі йде капремонт приміщень. Зараз взялись за підвал акушерського корпусу, замінюють мережі. Нещодавно в закладі відкрили відділення інтенсивної терапії для новонароджених. Роблять ремонт і в приймальному покої акушерського відділення.

Не оминули ремонти й міську лікарню №1, що на вул. Матейка. Оновлюють палати й хірургічні блоки травматологічного та хірургічного відділень, приміщення лабораторії.

У ЦМКЛ, що на вул. Мазепи, триває капремонт урологічного та ревматологічного відділень. У фізіотерапевтичному відділенні ремонтують вентиляційну систему, в терапевтичному відділенні №2 замінюють вікна. Також ремонтують підвісну стелю відділення невідкладної медичної допомоги, облаштовують територію біля харчоблоку.

В міській поліклініці №5, що на Привокзальній, нещодавно відкрили капітально відремонтоване хірургічне відділення та рентген-кабінет. Зараз в поліклініці замінюють електромережі, встановлюють протипожежну сигналізацію, ремонтують денний стаціонар.

А в міській дитячій поліклініці триває капремонт педіатричного відділення №1.

Основне фінансування ремонтів – з міського бюджету. Однак для поточних робіт використовують і благодійні кошти, інформує прес-служба міського голови. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: