fbpx

У МОН розповіли, як відбуватиметься навчання у закладах профосвіти

Суспільство 11:45, 18.08, 2020

З 1 вересня навчання у закладах профосвіти відбуватиметься за звичним сценарієм, змішано або дистанційно.

Однак за будь-якого сценарію управлінці на місцях мають організувати у закладах належні санітарні умови, гнучкий режим роботи та освітнього процесу, йдеться на сайті Міністерства освіти України.

“Готуючи рекомендації, ми орієнтувалися на рішення Уряду та Головного санітарного лікаря. Відповідно до них місцеві управлінці вирішують, як працюватимуть заклади. Далі керівники профтехів адаптують графік освітнього процесу, видають відповідні накази та, за потреби, коригують навчальні плани. Наприклад, для проведення теоретичних занять у “помаранчевій” або “жовтій” зоні ми рекомендуємо застосовувати змішане навчання, ділити групи на підгрупи, одна з яких слухатиме урок онлайн. Що ж стосується виробничого навчання та практики, то їх краще спланувати за окремим графіком і погодити із роботодавцями”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

Заклади профосвіти зможуть змінювати режим роботи для того, щоб учні та працівники менше контактували одне з одним. Крім того, для них проводитимуть щоденний температурний скринінг. Під час перебування у закладі навчальні приміщення будуть регулярно провітрювати та дотримуватися у них належних санітарних норм.

Нагадаємо, раніше МОН розробило рекомендації, згідно з якими у школах дозволили одночасно навчатися більш як 20 учням у класі. Тож з 1 вересня всі школярі сядуть за парти у майже звичному режимі. Так само повноцінно запрацюють дитсадки.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: