fbpx

У Надвірній за підтримки уряду Швеції хочуть зменшити кількість ДТП

Суспільство 19:00, 25.05, 2020

Днями у Надвірній для представників ПРООН відбулась онлайн-презентація проєктів-переможців в рамках програми Уряду Швеції та ПРООН “Посилене партнерство, для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Наприкінці минулого року ПРООН оголосила конкурс на отримання грантів в рамках вищевказаної програми. Переможцями визнано 7 проєктів по всій Україні, серед яких проект громади міста Надвірна «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м. Надвірна», розроблений ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з Надвірнянською  міською радою та гміною м. Пруднік (Польща), інформує пресслужба Надвірнянської міської ради.

Презентували проєкт начальник відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський та директор ГО «Надвірнянський ТІЦ» Володимир Гринішак, які зазначили мету, завдання та очікувані результати проєкту. Зокрема, метою є впорядкувати транспортну систему міста для забезпечення безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

Очікувані результати:

  • розвантаження дорожнього трафіку та зменшення заторів на 70 одиниць транспорту за 1 годину;
  • створення безпечних умов для пересування школярів до навчальних закладів;
  • покращення екологічного стану міста завдяки зменшенню викидів СО2;
  • зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод в місті на 43%;
  • створення комфортних та безпечних умов для пересування маломобільних людей та людей із вадами зору.

Орієнтовна вартість проєкту становить близько 2,4 млн грн.

Вже розроблено проєктно-кошторисну документацію, яка пройшла всю необхідну експертизу, на основі чого складено технічне завдання. Відповідно до цього найближчим часом буде оголошено про початок проведення тендеру на визначення підрядної організації, яка розпочне будівельні роботи для впровадження проєкту.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: