fbpx

У Надвірній відкрили інклюзивно-ресурсний центр

Суспільство 09:46, 21.09, 2019

У Надвірній відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Надвірнянський районний інклюзивно-ресурсний центр» для дітей з особливими освітніми потребами.

У РІРЦ працюватимуть практичний психолог, вчителі-логопеди, вчитель-дефектолог, вчитель-реабілітолог та медична сестра, котрі допомагатимуть дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися, інформує пресслужба Надвірнянської РДА.


Серед завдань Надвірнянського РІРЦ надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти.

Педагогічні працівники інклюзивно-ресурсного центру будуть супроводжувати  дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.
Також будуть консультувати батьків дітей з особливими освітніми потребами щодо розвитку таких дітей.


Протягом 2018-2019 навчального року фахівці інклюзивно-ресурсного центру провели комплексну оцінку 156 дітей з особливими освітніми потребами, які проживають на території району та ОТГ. На базі Надвірнянського РІРЦ 138 дітей з особливими освітніми потребами отримали психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги.
На капітальний ремонт та реконструкцію приміщення з місцевого бюджету було виділено коштів в сумі 800 тис. гривень. З державного бюджету в 2018 році на оснащення інклюзивно-ресусного центру – 197 тис. гривень. А також придбано ряд діагностичних методик на суму 142 тис. гривень.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: