fbpx

У піжамах і при свічках: франківські студенти провели ніч в університеті

Суспільство 13:57, 23.09, 2019

Ніч на парах провели студенти Університету Короля Данила в Івано-Франківську. На викладачів при цьому не образилися, адже ті, як і молодь, на пари прийшли у піжамах й теми для лекцій обрали геть не нудні.

В піжамах, халатах, тапочках на заняття чимчикують студенти об 11 вечора. На вході викладачі, теж у домашньому одязі, влаштовують фейс-контроль. Неповнолітнім першокурсникам сьогодні до університету зась, юридично час недитячий, йдеться в сюжеті ТСН.

У нічному розкладі чотири пари: історія, економіка, туризм, фізкультура. Не за столом, на ліжку, вмощується лектор. “Податок на очі діяв за Петра Першого в Башкирії – за зелені очі, за які доводилось платити 10 алтин”, – розповідає лектор.

Серйозні речі проти ночі студентам пояснюють жартома. “У нас 70% той самий ген розвитку, що і у свині. Тому, напевно, десь потрібно переглянути еволюційну теорію, що ми не від людиноподібної мавпи пішли, а від свині. В цьому є логіка, бо ми часто свиноподібними людьми стаємо”, – жартує викладач.

Пари проходять при свічках: університет світло не економить – так створює атмосферу. Педагоги сподіваються, після таких ночей студенти захочуть вчитися й удень. «Знаєте, колись така побутувала думка, якщо ти щось прочитав перед сном, то краще запам’ятав. От ми цим стереотипом скористалися і вирішили вночі давати знання. Перевіримо, наскільки воно спрацює», – каже проректор університету Олег Андрухів.

«Прийти в такому одязі досить незвично. Так ми даємо студентам зрозуміти, що ми відкриті до них, що вони не повинні боятися нас як викладачів», – додає викладач університету Михайло Мельникович.

Сон морить, деякі студенти засинають просто на занятті, о четвертій ранку. Хто втомився, викладачі не чіпають. Натомість усіх бадьорих ведуть нічним містом на лекцію з туризму.

Здоров’я жодного студента через недоспану ніч в університеті не постраждало: відвідини цих занять були добровільними, та й викладачі оцінок не ставили. Відтак невдовзі викладачі планують свій нічний експеримент повторити. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: