fbpx

У поліції Прикарпаття відкрита вакансія на посаду головного бухгалтера

Суспільство 13:55, 11.10, 2019

На Івано-Франківщині в Головному управлінні поліції розпочався конкурс на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку.

Кваліфікаційні вимоги:

Освіта вища, за освітнім ступенем не нижче магістра.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В», або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менш як два роки.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки:
Складає проєкти кошторисів по загальному та спеціальному фондах державного бюджету (інші надходження та субвенції місцевого бюджету) за програмами 1007020, забезпечує подання їх до ДФЗБО, ініціює їх затвердження та здійснює доведення затверджених кошторисів до ГУДКСУ в області.
Контролює дотримання кошторисних призначень загального та спеціального фондів державного бюджету.
Розробляє проєкти довгострокових регіональних програм по боротьбі зі злочинністю та охороні правопорядку з фінансовим обґрунтуванням розрахунків для виконання положень Програм. Ініціює та розробляє концепції співпраці законодавчої та виконавчої влади на місцях з правоохоронними органами в плані проведення фінансування правоохоронної діяльності для забезпечення виконання вимог та положень регіональних Програм.
Здійснює систематичну звірку з підрозділами ГУНП щодо виконання регіональних програм по боротьбі зі злочинністю та охороні правопорядку, щотижневий, щомісячний збір інформації по надходженню коштів місцевих бюджетів, систематизує подану інформацію.
Забезпечує проведення узгоджень з обласним фінансовим управлінням та УДКСУ щодо отримання та використання коштів місцевого бюджету.
Складає і подає фінансову та бухгалтерську звітність щодо отримання та використання коштів місцевих бюджетів області.
Здійснює підготовку щомісячної узагальненої інформації щодо фінансово-господарської діяльності ГУНП в Івано-Франківській області у вигляді оперативної довідки з питань надходження та використання коштів загального та спеціального фондів, формує інформаційно-аналітичні довідки.
Проводить своєчасне нарахування поточних та інших виплат.
Здійснює оформлення грошових атестатів, документів при виході на пенсію та переводі особового складу на інше місце роботи, оформлення довідок по заробітній платі для отримання субсидій, заповнення декларацій, отримання кредитів, довідок у фонд зайнятості, довідок на отримання одноразових виплат та інших документів, що стосуються виплат зарплати та грошового забезпечення працівників Івано-Франківського відділу поліції.
Забезпечує організацію та здійснює контроль за своєчасністю та правильністю ведення обліку матеріальних цінностей, контролює правильність документального відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних з рухом (оприбуткування, передача, списання) матеріальних цінностей по ліквідаційній комісії Івано-Франківського міського відділу УМВС в Івано-Франківській області.
Складає та подає фінансову і бухгалтерську звітність по ліквідаційній комісії Івано-Франківського міського відділу УМВС в Івано-Франківській області.

Опис вакансії (умови конкурсу): Умови категорія Б Docx 

Детальніше читайте за посиланням. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: