fbpx

На Буковелі під час встановлення велодоріжок пошкодили очисні споруди одного з готелів. ОНОВЛЕНО

Суспільство 17:02, 05.10, 2019

Сьогодні пресслужба Дністровського басейнового управління водних ресурсів повідомила, що сталося пошкодження септика одного з готелів у Поляниці Яремчанської міськради і всі каналізаційні стоки попадають в річку Прутець Яблуницький.

«Відразу після повідомлення лабораторія моніторингу вод та ґрунтів Дністровського БУВР виїхала на місце і в присутності представника туристичного комплексу «Буковель» та представника сільської ради с. Поляниця відібрала проби каналізаційних стічних вод та проаналізувала їх на вміст забруднюючих речовин. За результатами досліджень встановлено, що в річку попадають стоки з високим вмістом забруднюючих речовин. Протокол досліджень буде переданий в Державну екологічну інспекцію Карпатського округу», – йдеться в повідомленні.

На Буковелі під час встановлення велодоріжок пошкодили очисні споруди одного з готелів. ОНОВЛЕНО 1

Представники готелю цю інформацію спростували. Насправді під час встановлення велодоріжок на туристичному комплексі «Буковель» техніка пошкодила  поля фільтрації закладу – ділянка землі, на поверхні якої розподіляють каналізаційні та інші стічні води з метою їх очищення. На час ремонту адміністрація курорту «Буковель» погодилася на приєднання готелю до їхнього каналізаційного колектора.

Однак через тиждень без пояснень готель від колектора відключили, а наступного дня приїхали працівники лабораторії відбирати аналізи.

«Дорожні роботи розпочалися без попередження. Якби нас попередили, ми б, до прикладу, могли зупинити на тиждень роботу готелю. Так само без попередження  і без пояснень від’єднали готель від каналізаційного колектора. Хоча тимчасове підключення до колектора курорту зроблене відразу і за погодженням з адміністрацією. Насправді надзвичайної ситуації нема і нам поки що незрозуміло, чому офіційні структури розповсюджують такі повідомлення», – пояснюють у готелі.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: