fbpx

У прикарпатському селі громада долучилася до ремонту дороги

Суспільство 20:46, 11.05, 2020

У селі Молодятин Печеніжинської ОТГ, що на Прикарпатті, взялися ремонтувати дорогу. У бюджеті громади на це грошей недостатньо. Депутат дев’ятого округу Печеніжинської ОТГ Василь Стефурак журналістам Суспільного розповів, який знайшли вихід з ситуації.

Дорога в селі Молодятин – тупикова, каже Василь Стефурак. За її станом повинна стежити місцева влада. Проте у малих селах немає фінансів, щоб повністю відремонтувати автошлях.

“Ця дорога нікуди вже не йде, але її нам все одно треба. В селі є автомобілі, майже в кожній хаті. Ми об’єдналися із нашими виборцями, є співпраця зі старостою села, заручилися підтримкою голови громади. У нас є депутатські кошти, які передбачені на село. Це 50 тисяч гривень. Також 88 тисяч гривень дорожніх – це на ремонт бічних вулиць, чищення ровів, тобто, на благоустрій. Ми порадилися і дійшли до висновку, що треба співпрацювати з нашими виборцями. Я з людьми спілкуюся, тому сказав їм біля своїх будинків покосити траву, прокопати рів, самостійно провести той благоустрій. А гроші, які були передбачені на ці роботи, ми направимо на те, щоб нашу центральну вулицю хоч трохи підлатати”, – розповідає Василь Стефурак.

Раніше у селі відремонтували 270 метрів дороги. Там встелили суцільний асфальт, адже та ділянка була майже непроїзною. На це витратили півтора мільйона гривень, які отримали з Кабміну. Решту громада має ремонтувати за власний кошт.

“Ми лише просимо людей про фізичну допомогу. Ці гроші на благоустрій не є великими, але вони виділяються. Тому, може, краще не тратити їх на рови, на бічні вулички, де можна обійтися власними силами. Ми ті гроші акумулюємо і тратимо на центральну дорогу. Вони все одно передбачені бюджетом, потрібно лише домовитися з людьми. Це рекомендація мої колегам депутатам. Грошей мало, ми і так ледве теплі були, а тут ще коронавірус добиває, економіки нема. Тому можна брати на озброєння: об’єднатися з людьми і зберегти ці копійки”, – пояснює Василь Стефурак.

У прикарпатському селі громада долучилася до ремонту дороги 1

Минулого року, каже чоловік, він та ще двоє місцевих жителів вирішили скинутися на машину для асфальтування. Цього року планують також закупити техніку.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: