fbpx

У Прикарпатському університеті продовжили карантин – студентів просять покинути гуртожитки

Суспільство 13:21, 15.11, 2020

З 16 листопада в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника продовжили карантин. Про це йдеться в наказі ректора університету №671 від 13 листопада «Про посилення заходів щодо запобігання розповсюдженню в університеті коронавірусу COVID-19».

Наказом ректора заборонено відвідування університету здобувачами освіти та проведення всіх масових заходів, в тому числі заборонено проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок та концертів.

Навчальний процес в університеті продовжать дистанційно. Студентам рекомендують на період карантину виїхати за місцем проживання.

На  цей період дозвіл на проживання у гуртожитках після написання відповідної заяви можуть отримати студенти:

– які є сиротами та позбавленими батьківського піклування;

– з тимчасово окупованих територій;

– які проходять практику;

– які є іноземцями;

– які поєднують навчання з роботою.

Студентам, які виїдуть з гуртожитків, призупинять оплату за проживання. Тим, хто заплатив за гуртожитки, повернуть гроші або зарахують як оплату за наступний період.

За наказом ректора в одному з гуртожитків виділять місця для ізоляції студентів з ознаками гострих респіраторних захворювань.

У наказі йдеться, що карантин в університеті триватиме до періоду виходу Івано-Франківська із червоної зони з можливим продовженням.

Нагадаємо, з понеділка, 16 листопада, по всій країні діють обмеження помаранчевої зони. Але місцева влада може встановлювати додаткові обмеження на рівні червоної зони.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: