fbpx

У Прикарпатському університеті провели безкоштовне заняття з робототехніки для дітей

Суспільство 14:41, 14.01, 2020

У Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» Прикарпатського національного університету пройшли безкоштовні заняття для дітей викладачів та працівників університету з робототехніки. Захід відбувся в рамках міжнародного проєкту програми ЄС Еразмус+ «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED».

Перед початком занять учасників привітала проректорка з науково-педагогічної роботи університету, професорка Галина Михайлишин. Вона підкреслила важливість проєкту та популяризації STEM-освіти серед учнівської молоді, передає пресслужба ПНУ.

Учасники заняття працювали над створенням роботів у парі у двох групах. Наймолодші, як природжені дослідники та винахідники, завзято вивчали основи механіки на базі конструктора LEGO «Прості механізми»; підлітки займалися конструюванням та програмуванням роботів на базі наборів WeDo 2.0 та програмного забезпечення LEGO Education.

У Прикарпатському університеті провели безкоштовне заняття з робототехніки для дітей 1

Як зауважив тренер занять, кандидат технічних наук, співробітник Центру ІОТ «PNU EcoSystem» Михайло Котик, саме у таких видах активності діти мають неабиякі можливості для розвитку творчості та розвитку інженерного мислення.

Усі учасники заняття отримали відповідні сертифікати. 

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: