fbpx

У Прикарпатському університеті провели посвяту першокурсників-міжнародників у студенти

Суспільство 19:11, 29.11, 2019

Традиційно посвята відбувалася у форматі тематичного театралізованого дійства. Цього разу  – у стилі королівської чайної церемонії.

Урочиста посвята студентів-першокурсників спеціальностей “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”, “Міжнародно-економічні відносини” та “Управління міжнародним бізнесом” відбулася днями в актовому залі Прикарпатського університету. Організатором заходу виступила кафедра іноземних мов і перекладу, пише пресслужба ПНУ.

На святкову церемонію завітали ректор університету Ігор Цепенда, декан факультету історії, політології і міжнародних відносин Микола Кугутяк, заступник декана факультету історії, політології і міжнародних відносин Михайло Сигидин, завідувачка кафедри міжнародних відносин Наталія Стецюк, завідувачка кафедри іноземних мов і перекладу Марія Ткачівська, завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин Лілія Михайлишин, викладачі та студенти.

“Цей день є пам’ятним і особливим для наших першокурсників, які вливаються в нову університетську сім’ю. Бажаю, щоб студентські роки стали для вас такими, що відкриють у вас нові риси, нові можливості. Нехай ваш талант, знання і розум будуть спрямовані на користь розвитку вашої особистості та на користь нашої держави”, – звернувся з привітальним словом до першокурсників ректор університету Ігор Цепенда. 

У рамках програми свята першокурсники виголосили клятву. Також відбулося нагородження переможців квесту “Crazy tea party”, в якому брали участь команди академічних груп I курсу. Під час урочистого дійства першокурсники-міжнародники взяли участь у майстер-класі з етикету чайної церемонії.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: