fbpx

У рамках програми "Армія відновлення" прикарпатцям виплатили понад 6 млн грн

Суспільство 19:46, 25.10, 2023

Від початку запровадження на Прикарпатті суспільно корисних робіт в рамках урядового проєкту «Армія відновлення» з 3 березня до 24 жовтня 2023 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості уклала 197 договорів на суспільно корисні роботи.

До виконання цих робіт було залучено 1100 осіб з числа зареєстрованих безробітних, в тому числі 103 внутрішньо переміщені особи. Усього за виконання суспільно корисних робіт по області виплатили вже понад 6 млн грн, повідомили в обласному центрі зайнятості.

Найчастіше безробітних Івано-Франківщини залучають до виконання таких видів суспільно корисних робіт, як:

  • надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам середовища;
  • заготівля дров для опалювального сезону;
  • ремонт і будівництво житлових приміщень;
  • надання послуг в пунктах незламності;
  • роботи, пов’язані з підтриманням громадського порядку;
  • організація забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій;
  • плетіння захисних сіток для потреб військових.

Основна мета організації та проведення таких робіт – це задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та сил цивільного захисту у зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації проти України, забезпечення функціонування економіки та системи забезпечення життєдіяльності, в тому числі соціально незахищених верств населення.

До суспільно корисних робіт залучаються зареєстровані безробітні та інші незайняті особи, зокрема внутрішньо переміщені, а також працівники функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств, за домовленістю з керівниками.

На період участі у суспільно корисних роботах з безробітними особами укладається строковий трудовий договір. Оплата праці здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та не може бути нижчою розміру мінімальної заробітної плати, яка на сьогодні становить 6700 грн, що є більшою за середню виплату допомоги по безробіттю.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: