fbpx

У річці Лімниця купатися не рекомендують - перевищення кишкової палички

Суспільство 19:40, 14.06, 2023
НА ФОТО: Річка Лімниця - найчистіша річка Прикарпаття

Калуська міська рада інформує, що наразі не рекомендовано купатися в річці Лімниця.

З метою гігієнічної оцінки безпечності води в межах місць масового відпочинку населення, на водних об’єктах Калуського району в літній період проводяться моніторингові дослідження води річки Лімниця в селах Вістова та Добровляни.

Із місць масового відпочинку на сьогоднішній день досліджено 4 проби води за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками.

Досліджені проби за санітарно-мікробіологічними показниками не відповідають санітарним нормам – перевищення норми кишкової палички виявлені в 2 зразках.

На підставі вищезазначеного, з метою профілактики гострих кишкових інфекцій та вірусного гепатиту А, фахівці Калуського районного відділу Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» не рекомендують купатися в річці Лімниця.

Моніторингові дослідження якості води в межах місць масового відпочинку населення продовжуються, зазначили в Калуській міськраді.

Нагадаємо, на Прикарпатті нафтопродукти, якими забруднили Дністер, потрапили у Лімницю, – Онищук

КУРС писав: Найчистіші і найбрудніші річки Прикарпаття: Дністровське БУВР повідомило результати досліджень минулого року

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: