fbpx

У Рожнівській ОТГ запрацював підрозділ добровільної пожежної команди

Суспільство 16:44, 24.02, 2020

У неділю, 23 лютого, в рамках проєкту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща та ДСНС України в селі Хімчин Рожнівської об’єднаної територіальної громади, що на Косівщині, відбулося урочисте відкриття добровільної пожежної команди.

Жителі цього населеного пункту, який знаходиться на значній відстані від районного центру, тепер можуть розраховувати на оперативну допомогу у разі виникненні різного роду надзвичайних ситуацій. Гарантувати безпеку мешканців будуть 12 добровольців на пожежному автомобілі.

У Рожнівській ОТГ запрацював підрозділ добровільної пожежної команди 1

На території Косівського району, окрім двох пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС, для покращення забезпечення пожежної безпеки в районі додатково створено 6 підрозділів місцевої пожежної охорони: у селах Рожнів та Кобаки Рожнівської об’єднаної територіальної громади, селі Космач Космацької об’єднаної територіальної громади, селищі Кути, селах Пістинь та Яворів, а також три підрозділи добровільної пожежної охорони в селищі Кути та селі Прокурава Космацької ОТГ та в селі Хімчин Рожнівської ОТГ.

Ці добровільні пожежні підрозділи створені у рамках проєкту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща та ДСНС України. З 2015 року підрозділи МПО та ДПК Косівського району здійснили понад 200 виїздів на ліквідацію пожеж.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: