fbpx

У школах Франківська оновлять меню за збіркою Євгена Клопотенка

Суспільство 10:24, 24.08, 2019

Днями відбулася виробнича нарада фізичних осіб-підприємців, котрі надають послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківська.

Серед основних питань, які обговорювалися, – нове шкільне харчування. Детально опрацювавши кулінарні рецепти і авторську кухню за збіркою Євгена Клопотенка та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, усі разом обирали рецепти, за якими готуватимуть страви для учнів закладів освіти міста.

За результатами дискусії одностайно вирішили, що вже з початку навчального року урізноманітниться асортимент страв, інформує Департамент освіти Франківська.

Дітям пропонуватимуть на вибір і салати, і перші та другі страви, приготовлені  із нового «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», у яких поєднуватимуться різні корисні для здоров’я продукти.

«Ми робимо перші кроки до зміни культури харчування. Очікуємо на розуміння та підтримку батьківської громадськості. Ми готові до співпраці. Будемо спільно з батьками обирати страви дня, тижня, місяця. Покажемо, що їжа може бути іншою. Віримо, що спільними зусиллями зможемо змінити  харчування», – зазначили учасники наради.

У школах Франківська оновлять меню за збіркою Євгена Клопотенка 1
У школах Франківська оновлять меню за збіркою Євгена Клопотенка 2

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: