fbpx

У Снятині газовики відкрили сучасний Центр обслуговування клієнтів

Суспільство 15:55, 21.11, 2019

21 листопада для 20 тисяч споживачів газу Снятинського району запрацював новий сучасний Центр обслуговування клієнтів. Тут швидко, якісно та комфортно можна отримати весь спектр послуг – від консультацій щодо особового рахунку до оформлення документів на підключення до газової мережі.

Відкриття ЦОК у Снятині є черговим етапом реалізації комплексної програми «Івано-Франківськгазу» з розвитку клієнтського сервісу. Наразі такі центри успішно працюють в п’яти містах Прикарпаття.

Першим споживачів зустрічає адміністратор зони ресепшн. Він надає консультації із загальних питань та допомагає провести оплату через платіжний термінал. Додатково обслуговують споживачів троє кваліфікованих операторів. А ще – створені комфортні умови перебування у зонах очікування, що задовольняють усі потреби відвідувачів.

Сучасні технології обслуговування та доступність дають можливість клієнтам зекономити час, спростити процедуру одержання послуг, а також бути в курсі нововведень на газовому ринку країни.

«Цього року ми відкрили три центри обслуговування клієнтів: в Долині, Надвірній і Снятині. Кількома роками раніше – в Івано-Франківську, Калуші і Коломиї. У них дотримана  головна концепція: комфортні умови для клієнтів, просторі приміщення, зручні зали очікування, доступ до wi-fi, можливість скористатися послугами Особистого кабінету та одразу на місці зареєструватися у ньому», – розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.

Для зручності клієнтів додатково «Івано-Франківськгаз» впроваджує нові онлайн-сервіси. Вони допомагають користувачам природного газу швидко і якісно вирішувати усі газові питання.

У найвіддаленіших населених пунктах споживачі газу можуть скористатися послугами мобільного ЦОКу. І це єдиний в Україні мобільний центр з надання комунальних послуг.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: