fbpx

У Снятині швагро заступника мера отримав мільйон гривень на ремонт приміщень для переселенців

Суспільство 10:31, 08.11, 2022

Снятинська міська рада уклала три угоди із ТОВ «Будсервіс Снятин» на ремонт приміщень, де проживають вимушені переселенці та евакуйовані, на загальну суму 1,1 млн грн.

Згідно з угодами, заплановано відремонтувати дитячий садок «Ромашка» у с. Долішнє Залуччя (Снятинський район) за 765,6 тис. грн, приміщення у Снятині на вулиці 1 Грудня за 226,3  тис. грн, а також провести ремонт санвузлів за 91,1 тис. грн у спортивному клубі села Джурів, пишуть “Наші гроші. Львів”.

Усі три закупівлі проведені без використання електронної системи, в Prozorro завантажені тільки договори без кошторисів, що не дає можливості порівняти закладені в бюджет ціни на будматеріали із ринковими.

Про підрядника

ТОВ «Будсервіс Снятин» засновано в січні 2017 року та зареєстровано у селі Драгасимів Снятинського району. Директором та власником підприємства є Микола Чичул.

З державними замовниками фірма працює переважно у районі своєї реєстрації. За даними Prozorro, за останні 4 роки ТОВ «Будсервіс Снятин» уклало 144 договори на 9,7 млн грн з бюджетниками, де абсолютна більшість замовників із міста Снятин або вже колишнього Снятинського району. У 139 випадках «Будсервіс» був єдиним учасником в оголошених закупівлях.

Крім того, співпрацює зі Снятинською міськрадою Микола Чичул і як приватний підприємець. З початку 2021 року він виконав замовлень для мерії та комунальних структур на постачання будівельних матеріалів, засобів гігієни чи то камуфляжних курток на загальну суму у 240 тис. грн.

Про засновника, політику і суди  

Раніше Микола Чичул був членом снятинського осередку партії «Європейська солідарність». З 2015 по 2020 роки був депутатом Княженської сільської ради у вже колишньому Снятинському районі. У 2020 році він також балотувався до Снятинської міської ради, вже від «Радикальної партії Олега Ляшка», але не набрав необхідної кількості голосів.

На початку 2021 року, а також в кінці 2020 року Миколу Чичула визнавали винним за водіння у нетверезому стані, але щоразу провадження у справі закривали у «зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення».

ТОВ «Будсервіс Снятин», згідно з поданими документами, з власної техніки має лише болгарку, перфоратор та відбійний молоток. Решту необхідної для роботи матеріально-технічної бази підприємство орендує у «Снятинського ремонтно-будівельного товариства з обмеженою відповідальністю №16» (РБТзОВ №16).

Велика будівельна родина

Це сімейний бізнес, основним власником якого є заслужений будівельник України Василь Чичул, батько Миколи Чичула. Йому належить 52% підприємства. Рештою у рівних долях володіють син Микола, донька Ірина Чичул та дружина Віра Чичул.

Василь Чичул як директор “РБТЗоВ №16” у 2015 році був обвинуваченим у справі щодо розтрати майна та службового підроблення під час виконаних робіт з ремонту амбулаторії в селі Чернятин (Городенківський район), але був звільнений від кримінальної відповідальності.

Він повністю визнав свою вину, щиро розкаявся та запевнив, що більше такого не відбудеться: «Пояснив, маючи певний досвід, допустив помилку, яка стала йому уроком на все життя», – йшлося в ухвалі Городенківського районного суду Івано-Франківської області.

Після покаяння Василя Чичула із підприємством «РБТЗоВ №16» бюджетними замовниками було укладено понад 100 угод на 24,14 млн грн.

До речі, донька Василя Чичула Ірина щонайменше у 2016 році працювала заступницею начальника Управління капітального будівництва Снятинської РДА. А от його зять Віктор Кушик є заступником міського голови Снятинської міської ради.

У Снятині швагро заступника мера отримав мільйон гривень на ремонт приміщень для переселенців 1

Саме на Кушика покладено контроль за виконанням розпорядження міського голови Снятинської міськради щодо затвердження кошторису на ремонт дитсадка «Ромашка», який буде робити підприємство його швагра Миколи Чичула.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: