fbpx

У Старому Лисці інструктори з Канади навчають нацгвардійців працювати з мінами

Суспільство 09:43, 24.07, 2019

У Навчальному центрі Національної гвардії України «Старий Лисець» розпочались заняття з особовим складом інженерних підрозділів та інструкторів з бойової та спеціальної підготовки.

Інструктори групи інженерної підготовки Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (JTF-U) ознайомлять військовослужбовців Національної гвардії з курсом мінної безпеки.

Курс передбачає як теоретичні, так і практичні заняття.

«Цей курс розрахований не тільки на військовослужбовців інженерних підрозділів, але й на інших військових, – розповідає майстер капрал Генрік Ґевремо-Меґі, – Ці знання дають можливість ознайомити слухачів з заходами безпеки під час роботи з різними видами мін у разі їх виявлення або виявлення саморобних вибухових пристроїв. Наше завдання – передати свій досвід роботи з вибуховими пристроями, який ми отримали під час перебування в Афганістані, Іраку та в інших миротворчих місіях».

Навчальний курс розрахований на виявлення небезпечних вибухових пристроїв. Такі заняття заплановані під час проведення практичної фази під керівництвом капрала Фредеріка Робітай.

JTF-U (Joint Task Force-Ukrain) є частиною навчально-тренувальної місії UNIFIER Канадських Збройних сил для підтримки сил безпеки України. Незабаром такі заняття відбудуться на Львівщині.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: