fbpx

У Старуні на Хресній дорозі молитимуться щосереди і щоп'ятниці

Суспільство 18:40, 17.11, 2020

У неділю, 15 листопада, в Центрі паломника «Симеон Лукач», що в селі Старуня Богородчанського району, відбулися урочисті богослужіння. У зв’язку з великим бажанням парафіян храму Святих апостолів Петра і Павла та прочан Центру паломника молитися на новозведенній Хресній Дорозі було прийнято рішення молитися тут щосереди і щоп’ятниці, а також у першу п’ятницю та третю неділю кожного місяця.

У Старуні на Хресній дорозі молитимуться щосереди і щоп'ятниці 1

Як і попереднього місяця, молитва розпочалася із Хресної Дороги. Молитву очолив о. Володимир Лукашевський – відповідальний за медійний розвиток Центру паломника – разом із о. Ярославом Середюком – адміністратором храму святих апостолів Петра і Павла.

Після пройденого Хресного шляху всі повернулися до місцевої святині, де розпочалася Божественна Літургія. В часі спільної молитви кожен охочий міг приступити до Святого Таїнства Покаяння, інформує пресслужба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

У Старуні на Хресній дорозі молитимуться щосереди і щоп'ятниці 2

«Сьогодні ми маємо День бідного, цей час Церква вділяє нам для того, щоби ми відвели погляд від себе і побачили тих нагих, голодних і спраглих осіб, які часто-густо проживають під каналізаційними люками чи в підвалах наших багатоповерхівок. Тож стараймося допомогти потребуючим, вділяючи кожен, що може. Адже ми не заберемо із собою нічого з того, про що так часто дбаємо і переживаємо. Єдине, що зможемо взяти з собою до Вічності, – наші добрі вчинки», – наголосив о. Володимир Лукашевський.

Після спільної молитви о. Ярослав Середюк подякував всім, хто долучився до богослужінь, та закликав й надалі відвідувати Центр паломника «Симеон Лукач», що в Старуні.

У Старуні на Хресній дорозі молитимуться щосереди і щоп'ятниці 3

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: