fbpx

У відділенні інтервенційної кардіології Франківської ЦМКЛ оновили операційний блок

Суспільство 18:49, 10.05, 2023

У відділенні інтервенційної кардіології, радіології та кардіохірургії Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні оновили операційний блок.

Приміщення зроблене за усіма вимогами сучасної медицини, інформують на сторінці лікарні у фейсбуці. Операційна стала більшою за площею, з потужними антибактеріальними витяжками. А також обладнана найсучаснішою наркозно-дихальною апаратурою з моніторингом пацієнта.

Тут є все необхідне обладнання для проведення операцій на відкритому серці, зазначили лікарі. Тож у цьому році лікарі зможуть прооперувати до 250 сердець. Торік виконали 160 операцій.

“Збільшили площу операційної до 48 кв. м, – розповідає кардіохірург Тарас Гудзенко. – На стінах – сучасні антибактеріальні панелі. Вентиляція працює за стандартом “Чисте повітря”. В операційній – апарат штучного кровообігу з функцією центрифужного насоса, здатний під час операції на відкритому серці перекачувати кров, не травмуючи елементи крові”.

“Оновлення операційної для нас було вкрай важливо, – говорить заввідділом Олег Совтус. – Це забезпечить якісне надання допомоги і швидке одужання пацієнтів”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: