fbpx

У ЗСУ почали тестувати дві моделі жіночих бронежилетів

Суспільство 20:45, 13.10, 2023

Жінки однієї з військових частин Збройних Сил випробовують дві моделі бронежилетів модульних з конструктивно вигнутою пластиною. Нова розробка враховує особливості будови тіла військовослужбовиць. Засоби індивідуального захисту тестуються під час виконання навчально-бойових завдань, що дозволяє максимально наблизити умови використання нової «броні» до бойових, повідомили у пресслужбі Міноборони.

Центральне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України проводить таке дослідне носіння вже вдруге, після врахування побажань жінок за результатами першого тестового носіння.

Виробники почули зауваження, врахували антропометричні дані жінок, аби захисницям було зручно працювати зі зброєю.

На бічних сторонах бронежилета вставки – елементи, яких немає у «чоловічих» моделях «броні». Саме вони забезпечують щільне прилягання до тіла військовослужбовиць та виконують функцію захисту.

Після завершення «польового» дослідного носіння виробники проведуть лабораторні випробування. Бронежилет перевірятимуть в різних кліматичних умовах.

За результатами цих випробувань Міноборони затвердить зразки-еталони, тоді бронежилети вважатимуться прийнятими на забезпечення у Збройних Силах України.

Наступним кроком стане здійснення закупівлі нових засобів індивідуального захисту.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: