fbpx

У ЗСУ пояснили, де можуть служити обмежено придатні до військової служби

Суспільство 13:59, 02.02, 2023

Військовозобов’язаних, яких визнано обмежено придатними до служби за станом здоров’я, можуть мобілізувати. Однак їхня служба проходитиме не у бойових частинах, а у частинах забезпечення.

Про це повідомив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач на платформі Military Media Centre, пише УП.

Згідно з положенням про військово-лікарську експертизу в ЗСУ, є особи, які не придатні до служби у мирний час, але обмежено придатні у воєнний час.

Це означає, що військовослужбовець не може потрапити до, наприклад, десантних військ, танкових військ, морської піхоти, але може виконувати штабну чи тилову роботу.

Люди, яких військово-лікарняні комісії визнали обмежено придатними до служби, можуть служити в установах та навчальних закладах Міністерства оборони, в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, у штабах, у підрозділах забезпечення, військових комісаріатах, установах, організаціях, в інших небойових підрозділах.

Водночас обмежено придатні військовозобов’язані можуть навіть виконувати завдання на передовій, якщо їм дозволяє стан здоров’я.

Військово-лікарська комісія може довільно вказувати у висновку, які види служби та роботи протипоказані таким особам.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: