fbpx

Учасники акції "Твоя енергонезалежність" на Прикарпатті переплатили за газ 13,5 млн грн

Економіка 15:13, 16.04, 2020

3226 прикарпатців взяли участь у акції “Твоя енергонезалежність”, яка завершилася 31 березня.

«Івано-Франківськгаз Збут» розпочав повертати залишки невикористаних коштів усім учасникам акції «Твоя енергонезалежність». Кошти можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їхньою заявою на банківський рахунок.

Обсяг викупленого газу – 3,84 млн куб. м. Сплачено за запас газу – 23,04 млн грн. Обсяг використаного газу – 1,59 млн куб. м. Вартість використаного газу – 9,52 млн куб. м, інформує пресслужба «Івано-Франківськгаз Збуту».

Отже, учасники акції переплатили за газ 13,52 млн грн.

Починаючи з 20 квітня в Особистому кабінеті на вебсайті 104.ua буде доступний функціонал, який дозволить направити ці кошти на оплату поточного споживання.

Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно направити на поштову чи електронну адресу компанії contact@ifgaszbut.104.ua заяву встановленого зразка або залишити підписану заяву у спеціальній скриньці, яка установлена на вході кожного з Центрів обслуговування клієнтів. Примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції «Твоя енергонезалежність» розміщений за цим посиланням. “Ми зможемо оперативно повернути кошти відразу, як отримаємо вашу письмову заяву”, – зазначають у компанії.

Перевірити стан особового рахунку можна в будь-який час на вебсайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру за номером (0342) 76-63-04.

Нагадаємо, у серпні-вересні минулого року в рамках акції “Твоя енергонезалежність”, що проводилась оптовим постачальником газу НАК “Нафтогаз України”, споживачі газу мали можливість закупити свій персональний газовий резерв на весь опалювальний сезон за фіксованою ціною. Придбаний восени газ учасники акції могли використовувати до кінця опалювального сезону.

«Ми вдячні всім, хто взяв участь в акції та проінвестував свої кошти у створення власного запасу газу на опалюваний сезон 2019-2020 року. Це був важливий досвід і для нас, і для вас як споживачів, оскільки він дозволив вам бути впевненими в наявності газу і збереженні сталої ціни на нього протягом опалювального сезону», – йдеться у повідомленні «Івано-Франківськгаз Збуту».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: