fbpx

Українці обрали ескіз для третьої марки від Укрпошти

Суспільство 18:17, 15.06, 2022

Укрпошта завершила голосування за ескіз для нової поштової марки “Доброго вечора, ми з України!”.⠀

На поштовій марці “Доброго вечора, ми з України!” відтворено реальні події, які мали місце на Миколаївщині: український трактор тягне покинутий російський танк. Саме цей конкурсний ескіз набрав найбільшу кількість голосів у соцмережах Укрпошти та застосунку Дія. За ескіз з трактором проголосували понад 340 тис українців. Друге та третє місця посіли ескізи з воїном, який зупиняє головного агресора та воєнного злочинця, та ескіз з воїном ЗСУ та вокалістом гурту Kalush Orchestra. Загалом українці за ескізи віддали майже 834 тис голосів.  

Українці обрали ескіз для третьої марки від Укрпошти 1

Поштова марка “Доброго вечора, ми з України” буде випущена в липні тиражем 5 млн прим., з яких 3 млн. з номіналом для оплати поштових відправлень всередині країни та 2 млн – з номіналом, призначеним для оплати міжнародної поштової кореспонденції.  

Нагадаємо, тематику поштової марки було обрано завдяки народному голосуванню. В травні понад 600 тис. українців з-поміж 5 варіантів обрали саме “Доброго вечора, ми з України!”. На конкурс ескізів було надіслано понад 1500 робіт.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: