fbpx

Українцям пояснили, чи законне вручення повісток біля церков

Суспільство 16:26, 15.08, 2023

Під час загальної мобілізації військовозобов’язані чоловіки можуть отримувати повістки не лише за домашньою адресою, а й у громадських місцях — у парках, торгових центрах і навіть біля храмів.

Кандидат юридичних наук Геннадій Дубов в ефірі телеканалу “Еспресо” відповів на запитання, чи законно вручати повістки біля церков.

” З юридичної точки зору вручення повісток до військкомату не містить жодних обмежень в плані місця. Вручення повістки до військкомату повинно відбуватись уповноваженою особою у присутності особи, якій вручається повістка. Місце вручення за законодавством не має жодних обмежень”, — сказав він.

За словами Дубова, обурення громадян у зв’язку з врученням повісток біля храмів справедливі та цілком зрозумілі. Проте такі дії працівників ТЦК є законними.

“Якщо ж говорити про політичний та суспільний аспект щодо вручення повісток біля церков, то обурення громадян цілком справедливе. Тобто громадяни прийшли до церкви задовольняти свої релігійні потреби, й в цей священний для них момент втручається держава. Проте дії щодо вручення повісток у військкомат біля церков з погляду чинного законодавства законні”, — наголосив він.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: