fbpx

Укрпошта оголосила конкурс на розробку ескіза марки "Доброго вечора, ми з України!"

Суспільство 17:43, 27.05, 2022

Укрпошта запрошує ілюстраторів, художників, дизайнерів та всіх, хто має художній хист та бажання, спробувати себе в якості автора нової поштової марки України, випущеної в умовах воєнного стану. Конкурс – це унікальна можливість заявити про себе, запропонувавши власне оригінальне бачення ескіза поштової марки «Доброго вечора, ми з України!».

Вимоги до конкурсних робіт:

  • Конкурсна робота має відповідати заданій темі та не має порушувати морально-етичні норми.
  • Робота подається у вигляді малюнка або графічного макета з візуалізацією в електронному вигляді у форматі JPEG, 300 dpi.
  • Кількість робіт від одного учасника – не більше як 5.
  • Використання в ескізах фотоматеріалів, тематичних зображень не має порушувати авторські права сторонніх осіб.
  • Надсилаючи на конкурс свої роботи, учасник погоджується, що у разі перемоги його роботи підпише із Укрпоштою авторський договір на передачу виключних майнових авторських прав на твір.

«Це вже другий народний конкурс, який проводить Укрпошта в умовах воєнного стану, і, впевнений, він буде таким же успішним, як і перший. Ця поштова марка буде народною від початку до кінця: тему обирали українці, ескіз малюватимуть українці, хоча минулого разу були роботи і з-за кордону, і марка, як і сама фраза, точно стане народною. Завдяки такій увазі до наших марок вони вже давно стали більше ніж пам’ятним символом чи засобом оплати – вони промотують Україну в світі і роблять все українське популярним і впізнаваним. А це зараз саме те, що нам потрібно», – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Збір конкурних робіт триватиме з 27 травня по 3 червня  включно. Надіслати роботу на конкурс можна, перейшовши та зареєструвавшись за посиланням https://forms.gle/zBPDTPHkBrYW553X7. Найкращі роботи будуть представлені на сторінках Укрпошти у Facebook, Instagram та Telegram для проведення народного голосування. Конкурсна робота, що набере найбільшу кількість голосів, буде відтворена Укрпоштою на поштових марках  «Доброго вечора, ми з України!».

Нагадаємо, до цього Укрпошта провела голосування в застосунку Дія та на своїх сторінках в соцмережах за тему наступної поштової марки. Загалом в голосуванні взяли участь 0,5 млн українців, які більшістю голосів обрали тему «Доброго вечора, ми з України!».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: