fbpx

Укриття Івано-Франківського медуніверситету пройшли перевірку

Суспільство 12:12, 22.08, 2022

Протягом тижня з метою перевірки готовності ІФНМУ до 2022-2023 навчального року представники комісії з обстеження наявних будівель закладів освіти, створеної при департаменті освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністраці,ї спільно з університетською комісією обстежили навчальні корпуси та гуртожитки університету.

У ході аудиту, оцінили відповідність найпростіших укриттів та протирадіаційного укриття, відповідно до норм та стандартів. Усі відвідані корпуси успішно пройшли перевірку, підписано відповідні акти оцінки об’єктів щодо можливості їх використання. Загалом, 21 об’єкт готовий слугувати схованками для всіх учасників навчального процесу в разі отримання сигналу «Повітряна тривога», повідомила пресслужба університету.

До комісії ввійшли представники: відділу технічного нагляду при департаменті освіти і науки облдержадміністрації, відділу ІТЗ управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України в області, відділу ювенальної превенції УПД Головного управління Національної поліції в Івано-Франківської області, відділу санепідем нагляду ГУ ДПСС в області, а також члени комісії, створеної при університеті.

“Напередодні представники ДСНС та інших профільних служб вже проводили огляд найпростіших укриттів у навчальних корпусах та гуртожитках ІФНМУ. Ми зі свого боку виконали їхні рекомендації. У приміщеннях, які будуть слугувати схованками, зроблені аварійні виходи, оновлена фільтраційна система, облаштовано санвузли та рукомийники, закуплено технічну та питну воду, аптечки, вогнегасники. Зараз працюємо над вдосконаленням покриття мережі Wi-Fi в укриттях », – коментує начальниця служби цивільного захисту Алла Пташник.

За словами Ректора університету Миколи Рожка, підготовка до навчального року успішно закінчується, університет намагається створити якомога комфортніше, а головне – безпечніше середовище для здобувачів освіти та викладачів.

Нагадаємо, медуніверситет облаштовував два десятки укриттів, серед них і протирадіаційне.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: