fbpx

Унікальна школа Astor School цього року відкриє двері для дітей у Франківську

Суспільство 17:00, 11.05, 2022

1 вересня 2022 року в Івано-Франківську на території ЖК «Millenium» відкривають новий приватний заклад освіти "Astor School" (для дітей з 1 по 12 клас та дитячий садок).

400 учнів, які переступлять поріг цієї унікальної школи, з першого класу будуть навчатись основам бізнесу та створенню власних стартапів. З них готуватимуть майбутніх лідерів.

Astor School оснащена за останнім словом техніки. Сучасні просторі класи обладнані зручними меблями та інтерактивними дошками. Також у школі будуть облаштовані комфортні зони для харчування, спорту і відпочинку. Висококваліфіковані викладачі, окрім викладання предметів, передбачених державною освітньою програмою, навчатимуть дітей впевненості, лідерським якостям, фінансовій грамотності та продуктивній роботі в команді.

Унікальна школа Astor School цього року відкриє двері для дітей у Франківську 1

Школа розміщена в екологічній зоні, на березі мальовничого міського озера, на території ЖК «Millenium». У закладі освіти буде і дитячий садок з підготовчими групами, в яких готуватимуть до вступу в перший клас.

Озерце біля школи для дітей – це оазис відпочинку. Воно обрано не випадково, бо поєднано зручне розташування школи з природою та вкрай необхідним дітям чистим повітрям, прогулянками на велосипеді біля озера. Тому діти зможуть навчатися в найзеленішій екологічній зоні Івано-Франківська, а на перервах чи позакласних заняттях прогулюватися поблизу озера чи у парку.

Унікальна школа Astor School цього року відкриє двері для дітей у Франківську 2

Загальна площа школи – 2800 метрів кв.

У цокольному поверсі буде розміщена їдальня, харчоблок, а також кінозал для дітей. 

Центральна вхідна зона в школу розміщена на першому поверсі, тому тут знаходяться приміщення охорони та зала для очікування. На цьому ж поверсі розташовані 8 навчальних класів та кабінети педагогів. На другому поверсі розміщено 6 навчальних класів, актова, ігрова та танцювальна зали, кімната для репетицій, костюмерна та учительська. На третьому поверсі ми розташували ще 6 навчальних класів, спортзал, тренерську та роздягальню з душовою і санвузлами. На кожному з поверхів є сходова клітка та ліфтовий хол. А на даху школи ми будемо проводити навчальні заняття на свіжому повітрі.

Вся територія закладу освіти перебуває під системою відеоспостереження.

Раді запросити вас на екскурсію по школі, яку проведе пані Світлана, директорка школи. Вона надасть також відповіді на всі запитання, що виникатимуть під час зустрічі.

Контактний телефон: 097 644 07 18
Подати заявкуhttps://astor.school/apply/

Ви можете дізнатися більше про Astor School у соцмережах:
Facebook:  https://www.facebook.com/astor.school.if
Instagram:  https://instagram.com/astor.school.if

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: