fbpx

Університет Короля Данила підписав з польським університетом угоду про подвійні дипломи

Суспільство 15:44, 04.06, 2020

Днями франківський Університет Короля Данила підписав меморандум про співпрацю з Університетом Економіки в польському місті Бидгощ.

Метою двосторонньої угоди є співпраця в напрямку наукової, навчальної, культурної та організаційної діяльності, інформує пресслужба УКД.

За словами проректора з міжнародної діяльності Університету Короля Данила Лесі Аронець, угода передбачає співпрацю університетів в кількох сферах. Це і забезпечення мобільності студентів та викладачів, і спільне проведення конференцій, і стажування викладачів, і обмін студентами. 

«Співпраця з міжнародними партнерами – це розширення географії можливостей як для студентів, так і для викладачів. Підписання меморандуму дозволяє проведення спільних масштабних заходів, обмін публікаціями, спільне використання лабораторій, проведення мовних шкіл та багато іншого.

Наші викладачі також матимуть можливість стажуватись в Університеті Економіки. А наші польські партнери зможуть познайомитись з досвідом УКД. Студенти ж зможуть навчатися за програмою подвійних дипломів. Це неймовірно цінний досвід для кожного, хто скористається створеними можливостями», – розповів віцепрезидент Університету Короля Данила Мирослав Луцький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: