fbpx

Університет нафти і газу підписав меморандуми з ВНЗ Іраку про обмін викладачами і науковцями

Суспільство 19:20, 19.11, 2019

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідала делегація з Іраку.

За словами проректора з науково-педагогічної роботи Максима Карпаша, візиту делегації в ІФНТУНГ передували тривалі переговори, і зараз обидві сторони зацікавлені в налагодженні тісної взаємодії між їхніми освітніми й науковими середовищами, інформує пресслужба ІФНТУНГ.

«Співпраця між нашим університетом та ЗВО Іраку включатиме: взаємне визнання дипломів; спільні освітні проєкти, оскільки в наших сьогоднішніх гостей є потреба навчити своїх студентів, а матеріально-технічна база ІФНТУНГ є набагато потужнішою, вона сприяє кращому формуванню професійних навиків і забезпеченню якісної підготовки кваліфікованих фахівців. Тому є ідея, щоб іракські студенти продовжували навчання у нас. Альтернативою цього є відкриття філіалу ІФНТУНГ на базі одного з університетів Іраку, щоб на постійній основі наші професори могли там викладати та ділитись досвідом. Ми переконані, що наша співпраця буде плідною як в науковому, так і в освітньому аспектах», – сказав Карпаш.

Іракську делегацію ознайомили з навчальною та науково-дослідною базою ІФНТУНГ. Також  сторони обговорили питання, що стосуються академічної мобільності викладачів та студентів, навчально-наукове та науково-технічне співробітництво, а в перспективі – створення філіалу ІФНТУНГ на базі одного із технічних університетів Іраку.

За результатами зустрічі було підписано два Меморандуми про співпрацю між ІФНТУНГ та університетами Іраку – Технічним університету Середнього Євфрату та Технічним університетом Аль-Фурат Аль-Авсат. Умови угоди передбачають: спільну наукову діяльність, обмін науковцями, викладачами, науковою інформацією, спільне проведення міжнародних науково-технічних симпозіумів, конференцій, семінарів та круглих столів. Також договори сприяють участі сторін у національних і міжнародних ініціативах щодо мобільності для студентів, аспірантів, науково-дослідних і викладацьких кадрів.

Делегація з Іраку перебуватиме в університеті протягом тижня. Передбачаються зустрічі зі студентами, обговорення подальших кроків співпраці, ознайомлення з матеріально-технічною базою тощо.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: