fbpx

Університет нафти й газу підписав угоду про співпрацю з LEONI

Суспільство 13:54, 01.12, 2022

Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу підписав угоду з компанією LEONI в Україні. Угода передбачає низку спільних проєктів, зокрема практику студентів та працевлаштування найкращих випускників.

Про це повідомляє пресслужба ІФНТУНГ.

Представники ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ», що є добре відомим прикладом успішної економічної та науково-технічної співпраці між Україною та Німеччиною, відвідали ІФНТУНГ з подвійною метою: для підписання угоди про співпрацю та для участі як членів журі в Конкурсі студентських наукових робіт.

Університет нафти й газу підписав угоду про співпрацю з LEONI 1

Обидві події – знакові для ІФНТУНГ, бо  відкривають нові перспективи для його випускників.

На церемонії підписання офіційної угоди йшлося про те, що виробничники звертаються безпосередньо туди, де зростають їхні майбутні фахівці. В цьому випадку – це кафедра комп’ютеризованого машинобудування Інституту інженерної механіки ІФНТУНГ, що вже не перший рік поповнює своїми вихованцями LEONI. Відтак співпраця вишу і виробничої компанії дасть студентам можливість максимально ефективної виробничої практики, а підприємству – нагоду запросити найкращих до себе на роботу.

Виробництво постійно потребує молодих талантів, а українці – надзвичайно талановиті. Ми можемо допомогти виробництву кадрами, науковими розробками”, – зазначив ректор університету Євстахій Крижанівський.

Генеральний директор LEONI в Україні Петро Марків наголосив:

“Інженери, багато з яких є вихідцями з ІФНТУНГ, підверджують ту тезу, що ви даєте освіту відповідно рівню, якого зараз вимагає світ. Тому ми тут, щоб студенти могли показувати результати, на які очікує європейський ринок. Зараз швидкість відіграє велику роль, зокрема швидкість розвитку інженерії. Війна закінчиться, і український ринок буде відкритий для бізнесу, тому нам треба швидко і спільно розвивати студентів. Ми дамо їм можливість писати проєкти й розвиватися разом з нами”.

Першим кроком у цьому напрямку можна вважати конкурс студентських проєктів, які представили вихованці Інституту інженерної механіки. Це були і створені власноруч вдосконалені версії 3D-принтерів, і роботи, призначені як для навчальних цілей, так і для підвищення ефективності виробничих процесів. Із восьми презентованих студентами проєктів переміг робот-маніпулятор Ігоря Ніколенка (ПМІ-21-1к), який буде профінансований компанією «LEONI», а також були відзначені розробки Ігоря Пронюка та Володимира Заника з групи ПМКм-21-1.

Голова журі, генеральний директор «LEONI» в Україні Петро Марків, підбиваючи підсумки наукових змагань, висловив загальну думку: “Вражає! Це, власне, той підхід, який нам потрібен”.

Університет нафти й газу підписав угоду про співпрацю з LEONI 2

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: