fbpx

Університет нафти й газу підписав угоду з Ужгородським університетом та словацькою компанією

Суспільство 18:18, 15.12, 2020

Днями в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу побувала делегація з Ужгородського національного університету та компанії «Magna» (Словаччина).

Заступниця декана хімічного факультету з міжнародної співпраці УжНУ, доцентка кафедри екології та охорони навколишнього середовища Світлана Делеган-Кокайко, директорка Центру сталого розвитку УжНУ, доцентка кафедри міжнародних студій і суспільних комунікацій факультету історії та міжнародних відносин УжНУ Анна Мелеганич, представник канадської компанії «Magna» (займається виробництвом трансмісій до найпопулярніших світових марок автомобілів та є стейкхолдером УжНУ) Peter Leško та аспірантка кафедри екології та охорони навколишнього середовища УжНУ Глюдзик Емілія відвідали франківський університет для обміну досвідом і зміцнення партнерський зв’язків.

У стінах університету гостей зустріли ректор, академік НАН України Євстахій Крижанівський, перший проректор, професор Олег Мандрик, проректор з науково-педагогічної співпраці, професор Максим Карпаш, завідувач кафедри екології, професор Ярослав Адаменко та доцентка кафедри екології Теодозія Яцишин.

Університет нафти й газу підписав угоду з Ужгородським університетом та словацькою компанією 1

Результатом стало підписання угоди про подальшу співпрацю для забезпечення розвитку суспільства в сучасних умовах. Ініціатором підписання угоди виступила кафедра екології ІФНТУНГ, яка вже давно співпрацює з кафедрою екології та охорони навколишнього середовища УжНУ.

Загалом договір спрямований на проведення спільних наукових досліджень в області охорони навколишнього середовища й екологічної безпеки, пов’язаних з глобальними кліматичними змінами з метою забезпечення принципів сталого розвитку, інформує пресслужба ІФНТУНГ.

А також організацію та проведення спільних науково-дослідних і методичних конкурсів, виставок, конференцій, апробацію та впровадження нових наукових і прикладних досягнень, проведення стажувань і тренінгів, спільну підготовку та видання монографій, навчальних посібників, підручників і методичних праць; проведення консультативної допомоги аспірантам і докторам у галузі екологічної безпеки та інших напрямків, написання спільних проєктів тощо.

Університет нафти й газу підписав угоду з Ужгородським університетом та словацькою компанією 2

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: