fbpx

Університет нафти і газу розширив співпрацю з Краківською гірничо-металургійною академією

Суспільство 19:19, 10.10, 2022

Наприкінці вересня делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу перебувала у Краківській гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташица на запрошення її ректора, професора Єжи Ліса.

Метою візиту було підписання нової розширеної угоди про співпрацю, а також обговорення ініціатив ІФНТУНГ щодо подальшої співпраці AGH.

Чотирнадцять ініціатив, що стосуються освітньої сфери та наукових досліджень, були розглянуті на факультеті Буріння, нафти і газу та з керівництвом Академії та були схвально сприйняті.

Відбулось підписання нової розширеної угоди про співпрацю між ІФНТУНГ та AGH, яку своїми підписами скріпили ректори – Євстахій Крижанівський та Єжи Ліс.

Університет нафти і газу розширив співпрацю з Краківською гірничо-металургійною академією 1

Ця Угода спрямована на розвиток міжнародної співпраці в галузі освіти, наукових досліджень, інноваційних розробок, культурних обмінів та має на меті розширення міжнародного взаєморозуміння, а також розвиток та поглиблення дружніх стосунків між обома університетами.

Під час візиту польські партнери також запропонували ініціативу створення Карпатського центру вирішення енергетичних питань на базі двох університетів.

Університет нафти і газу розширив співпрацю з Краківською гірничо-металургійною академією 2

Центр мав би готувати фахівців для нафтогазових та суміжних галузей промисловості із залученням національних компаній, а також працювати на вирішенням енергетичних проблем, з якими зіштовхуються Польща та Україна.

Були також обговорені питання участі ІФНТУНГ у міжнародних проєктах, а також шляхи реалізації програми подвійних дипломів в умовах воєнного стану.

Українська делегація відвідала також факультет Енергетики та палив та оглянула його потужності – високотехнологічні лабораторії з відновлюваної енергетики, а також познайомились з напрацюваннями щодо можливостей транспортування водню. Усно були окреслені можливості співпраці з факультетом в рамках програми подвійних дипломів та наукових досліджень.

Університет нафти і газу розширив співпрацю з Краківською гірничо-металургійною академією 3

Реалізація нової Угоди про співпрацю матиме велике значення для забезпечення енергобезпеки обох країн і, безсумнівно, наближатиме перемогу України у війні з рф, інформує пресслужба вишу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: