fbpx

Університет нафти і газу уклав угоду з «Рехау»

Суспільство 16:19, 10.07, 2020

Днями Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та ТОВ «Рехау» підписали договір про співпрацю, який передбачає спільну діяльність установ для підвищення якості підготовки фахівців.

Від імені університету договір підписав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Максим Карпаш, від імені підприємства – генеральний директор Федір Омелінський, інформує пресслужба університету.

Університет нафти і газу уклав угоду з «Рехау» 1

Компанія «Рехау» є світовим лідером в галузі будівництва, автомобілебудування та індустрії. На теренах України працює вже понад 20 років.

«Рехау» на сьогодні є втіленням енергоефективності, ексклюзивного дизайну та інноваційних технологій. Так, у своїй діяльності компанія керується принципами екологічної соціальної відповідальності: займається розвитком інноваційних технологій для підвищення енергоефективності, збереженням природних ресурсів, розробляє і виготовляє екологічно і економічно ефективні системні рішення для своїх клієнтів та діє з повною відповідальністю до людей та природи. В Україні компанія є дійсним членом Німецько-Української ТПП, підкомітету Енергоефективності ЄБА, бере активну участь в програмах GIZ, USAID, IFC, надає технічну та інформаційну підтримку Ресурсним Центрам і центрам Зеленої Енергії.   

«Співпраця з  ТОВ «Рехау» є взаємовигідною! Компанія отримує можливість впливати на навчальний процес шляхом надання пропозиції з тематики курсових і дипломних робіт для студентів за напрямами, що відповідають їхньому профілю діяльності, участі в розробках освітніх програм, проведенні тренінгів і семінарів тощо. Це дасть можливість отримати саме таких фахівців, яких наразі потребує ринок праці. Щодо університету, то вигода є очевидною, адже наше основне завдання – якісне навчання студентів, найсучасніша практична підготовка, новітні знання та працевлаштування випускників! А все це забезпечується через співпрацю із провідними компаніями!» – розповів про переваги співпраці з ТОВ «Рехау» проректор ІФНТУНГ Максим Карпаш.

За умовами угоди про співпрацю, сторони об’єднують зусилля щодо: підвищення якості підготовки фахівців; організації та проведення спільних конференцій, семінарів, виставок, презентацій та нарад за тематикою, що представляє взаємний інтерес; роботи над науковими дослідженням, новими розробками, публікаціями; успішного впровадження у виробництво результатів наукових досліджень, курсових і дипломних робіт студентів і співробітників тощо. Відповідно до умов договору, студенти університету зможуть проходити практику на підприємстві, будуть мати можливість виконувати курсові та дипломні роботи на виробничій базі компанії тощо.

Також угодою передбачаються зустрічі провідних фахівців зі студентами, екскурсії на підприємство, нагородження найкращих студентів, проведення конкурсів, програм і грантів для студентів, викладачів факультетів і напрямів підготовки (спеціальностей), що представляють інтерес для компанії.

Компанія уже передала університету деякі  зразки монтажу та демонстраційних стендів, попереду – передача програмного забезпечення.

Керівництво університету розвиває взаємодію з потенційними роботодавцями та максимально надає можливість студентам  вдосконалювати отримані знання на практиці. Так, зараз університет співпрацює з-понад 190 підприємствами та установами, які є потенційними роботодавцями, а деякі – базою для проходження практики.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: