fbpx

Уроки англійської мови для дітей – веселі активності вдома

Суспільство 19:26, 14.10, 2021

Як організувати вдома уроки англійської мови для дітей. Розбираємо основні цікаві активності. Заохочуємо і розвиваємо малюків разом.

Уроки англійської мови для дітей: придумуємо цікаві активності

Діти дуже податливі до нового, їх не потрібно мотивувати далекими перспективами і кар’єрним ростом. Маленькі діти без проблем вчитимуть англійську на рівні з рідною мовою, якщо їх зацікавити і захопити в сам процес.

Якщо батьки володіють мовою, уроки англійської мови для дітей з раннього віку можна проводити вдома самим, а у нас на сайті школи знайдете безліч корисних матеріалів. З 6 років найкращим варіантом будуть курси, де з дітками будуть займатися професійні викладачі.

Уроки англійської мови для дітей – веселі активності вдома 1
Організуйте домашні уроки для малюків

Вигадуємо ритуали для дитячих уроків англійської мови

Увагу малюків утримати складно, вони концентруються по 5-15 хвилин. Тому важливо ввести нешвидкі ритуали перед початком і в кінці уроку, щоб налаштувати малюка на заняття англійською мовою. Ми вже писали, з чого починати уроки англійської для дітей шкільного віку, для малюків же підійдуть пісеньки-вітання. Їх можна знайти на YouTube. Такі ж пісеньки можна знайти і для завершення уроку. Так дитині буде легше переключитися і налаштуватися на англійську мову.

Замість пісеньки можете вибрати віршик або простеньку гру.

Граємо на уроках

Дітки дуже рухливі, і вчити англійську в класі за партою – поганий варіант. Додавайте англійську в різні активності. Знайдіть відео різних ігор для дітей англійською. Урок для малюків – це ті самі віршики з поплескуванням долонями, ігри з пальчиками. Трохи старшим діткам підійдуть ігри з виробами, де ви все будете називати англійською.

Наприклад, попросіть вирізати різні фігури, порахувати їх англійською, а потім склеїти з них іншу фігуру. Так дітки на уроці англійської мови вдома вивчать назви квітів, фігур, навчаться рахувати і все, на що вистачить фантазії.

Коли дитина навчиться трошки читати, можете купити гру Activity, де різні слова на картках потрібно показати, намалювати і пояснити, не називаючи їх. У такі ігри весело грати всією сім’єю.

Підбирайте для дитини на урок такі заняття, щоб було весело і цікаво, головне – не змушуйте силою.

Читаємо разом книжки

Одним з найбільш ефективних занять з дитиною для розвитку мови буде книжка. Вибирайте нескладні барвисті книжки англомовних авторів. Дітки будуть дивитися картинки й інтуїтивно сприймати мову. Намагайтеся читати виразно, змінювати тон і голос. Розігруйте сценки і повертайтеся, якщо щось дитина не зрозуміла. Книжки на свій домашній урок також вибирайте за інтересами дитини. Діткам має подобатися те, що їм розповідають.

Вивчайте разом віршики з книжок і діалоги, зробіть імпровізований театр. Так дітки вчитимуться не просто слухати і сприймати мову, а й самі будуть говорити правильними конструкціями. Це стосується і різних навчальних відео та мультфільмів. Важливо, щоб діти не просто пасивно слухали, а стимулювати їх застосовувати ці фрази в житті, в грі, на прогулянках. Підберіть для дитини той контент, який дасть максимально користі і буде цікавим саме їй.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: