fbpx

Усі види охорони в Києві

Суспільство 13:43, 12.02, 2020

Бажаєте завжди бути в безпеці? Необхідно захистити житло, бізнес, людину або групу людей? В такому разі особиста охорона від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ» стане у пригоді. З фахівцями компанії, що мають спеціальну професійну підготовку, ви завжди будете почувати себе в безпеці.

Захист інтересів клієнта

Співробітники компанії мають високу кваліфікацію в поєднанні з великим досвідом роботи. Вони постійно проводять навчання у спеціальному центрі.

Організація повною мірою відповідає за усе майно, яке вона охороняє. Збитки, які не перевищують мільйон гривень, відшкодовуються власнику об’єктів, що охоронялися, якщо послуги надавалися неналежним чином.

Усі види охорони в Києві 1

Підприємство має практику, коли приймає під охорону за найкоротші терміни великі підприємства промислового типу, не порушуючи при цьому виробничого процесу.

А ще компанія дуже шанує законність. Охоронні послуги надають, суворо дотримуючись норм законодавства і на підставі ліцензій, які отримали.

Послуги

Ось основні послуги, які надає компанія своїм клієнтам:

1. Житлова охорона.

2. Охорона бізнесу.

3. Охорона фізичних осіб.

4. Технічні види охорони.

5. Послуга SafeHome.

6. Захист інформації технічного типу.

7. Протипожежні системи захисту.

8. Моніторинг за допомогою супутника.

Охорона житла

Компанія надає послуги із охорони квартир, котеджів, а також будинків приватного типу. Останнім часом квартирні крадіжки почастішали, і статистика це тільки підтверджує. Але за допомогою пультової сигналізації можна надійно себе захистити, зберігши власне майно.

Якщо ж говорити про охорону котеджів, то тут є цілий комплекс дій, що відпрацьовані до автоматизму. Зокрема, спеціалісти встановлять спеціальне обладнання, за допомогою якого приватна власність буде захищена від проникнення сторонніх. Розташувавши рівномірно різні технічні прилади, можна контролювати як центральний, так і чорний входи, а також усі інші приміщення, включаючи вікна і гараж.

При охороні приватних будинків потрібен комплексний підхід, який унеможливить усі загрози пограбування та нанесення іншої шкоди. Реалізовується він за допомогою обладнання сучасного типу, що працює цілодобово і постійно перевіряється фахівцями.

Встановлення сигналізації

Сигналізацію, яка буде встановлена, підключать до пульту охорони централізованого типу. Відповідно, при проникненні зловмисника в будинок, його одразу ж затримає група, що займається швидким реагуванням.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: