fbpx

Успішний розвиток Прикарпаття – це розвиток для всієї України

Суспільство 17:57, 26.02, 2021

Карпати – неймовірно цінний туристичний, фінансовий, емоційний магніт, який наразі не до кінця оцінений на державному рівні. Він має усі шанси стати не лише відомим та цікавим для європейців, а й для цілого світу! Втім, аби це трапилось, потрібно об’єднати зусилля держави, зацікавлених інвесторів та усіх небайдужих людей, які готові розвивати Карпатський регіон.

Засновник туристичного комплексу «Буковель», депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко взяв участь у Всеукраїнському форумі «Україна30», на якому розповів про багатий потенціал Прикарпаття та можливості для активного розквіту нашого краю.

Успішний розвиток Прикарпаття – це розвиток для всієї України 1

Олександр Шевченко вважає, що для подальшого розвитку гірських регіонів Прикарпаття вкрай потрібні розбудова залізничного сполучення, системи водозабезпечення і каналізування, проведення нових електроліній. А ще з державного бюджету варто підтримати розбудову летовищ, які б відповідали світовим стандартам, та супутньої інфраструктури.

«Наш регіон має настільки багатий потенціал для того, аби дарувати яскраві позитивні емоції мільйонам людей, що на державному рівні ніхто не має права ставитися до розвитку туризму за залишковим принципом. Адже це джерело величезної кількості робочих місць, конкурентна заробітна плата та наповнення місцевих і державного бюджетів», – наголошує Олександр Шевченко.

Зокрема, під час форуму Олександр Шевченко наголосив, що в планах, до прикладу, Буковелю, будівництво 500 км лижних трас і значне збільшення робочих місць. А при активному сприянні держави та при постійному русі вперед в туристичну інфраструктуру можна буде залучити близько 1 млн людей, які живуть в Карпатах.  

«Я задоволений, що маю таку потужну команду однодумців. Ми десятиріччями працюємо над розвитком туристичного потенціалу нашого краю. Саме завдяки Буковелю зараз створені тисячі робочих місць, люди отримали роботу і можливість реалізувати себе. Тому не зупиняємось, адже маємо головне завдання – розвиток Карпат», – підкреслив Олександр Шевченко.

Серед беззаперечних пріоритетних напрямків розвитку Олександр Шевченко визначив, звісно, і якісну інфраструктуру.  І найперше та найважливіше – це добрі дороги. Він зауважив, що у цій  сфері готовий максимально допомагати державі:

«За останні кілька років відновлення доріг на Прикарпатті  стало неабияким трендом. І ми готові максимально ділитися своїм цінним досвідом та допомагати державі. Скажу більше, інфраструктура Карпат може стати світовим трендом, може бути найкращою в світі. І не треба боятись ставити високі цілі та змагатися за першість з найсильнішими конкурентами, такими як країни ЄС, США чи Японія».

Олександр Шевченко переконаний, якщо в Україні і надалі активно триватиме відбудова доріг, то усі автошляхи матимуть належний вигляд уже за 5 років.

Поряд з цим в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30» Олександр Шевченко підписав Меморандум про співпрацю з головою Державного агентства автомобільних доріг Олександром Кубраковим, керівником Державного агентства розвитку туризму Мар’яною Олеськів, першим віцепрезидентом холдингу ОККО Group Василем Даниляком та юридичним консультантом компанії «Боржава Есет» Юрієм Чижмарем.

Олександр Шевченко зауважив, що саме в Буковелі наразі реалізовується чи не перший в Україні успішний приклад приватно-державного партнерства щодо розбудови біатлонного комплексу. Наразі тут завершена спортивна частина будівництва, на черзі – логістична. І в цій ситуації дуже тішить той фат, що власник стадіону не Буковель, а комунальне підприємство Поляницької сільської ради. А це значна підтримка для розвитку цієї громади.

«Хочу зазначити, що ТК «Буковель» має серйозні наміри щодо допомоги державі у будівництві інфраструктури для проведення зимових Олімпійських ігор 2030 року саме в Україні. Переконаний, спільно ми зможемо зробити наші Карпати привабливими для усього світу. І ці мрії чи бажання цілком реальні. Адже саме в нас щороку проходить чимало змагань загальнодержавного та міжнародного рівнів із зимових видів спорту. Саме в нас відбувається будівництво потужного, сучасного біатлонного стадіону, який зможе приймати світові змагання», – переконаний Олександр Шевченко.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: