fbpx

В дитячі будинки Прикарпаття передали теплі речі, продукти і візки

Суспільство 13:16, 19.12, 2022

Завдячуючи волонтерам із Польщі й Великобританії особливі дітки, які проживають у дитячих будинках Івано-Франківської області, отримали подарунки та гуманітарну допомогу.

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області зазначила, що дітям передали теплі речі, продукти харчування (солодощі, каші, печиво, дитяче харчування і т. д.), засоби гігієни, побутову техніку і, що найважливіше, – генератори, а також візки для людей з інвалідністю.

Допомогу отримали Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, Долинський обласний центр соціальної підтримки дітей та сімей «Теплий дім», дитячі будинки сімейного типу в Тлумачі та Залучанський дитячий будинок-інтернат.

“Дякую всім, хто піклується про наших маленьких українців не лише напередодні їхнього улюбленого свята Миколая, а й повсякчас. Сьогодні попри жахливі події війни маємо зробити все від нас можливе, щоб у наших дітей були світлі спогади про їхнє дитинство”, – наголосила Світлана Онищук.

В дитячі будинки Прикарпаття передали теплі речі, продукти і візки 3

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: