fbpx

В ІФНТУНГ продовжують британський проєкт з підприємницької освіти

Суспільство 17:15, 11.09, 2019

В рамках проєкту «Creative Spark» представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу нещодавно взяли участь у конференції, що відбулась у м. Оксфорді (Великобританія).

У конференції взяли участь представники Британської ради та семи країн-учасниць проєкту “Creative Spark”, зазначає пресслужба ІФНТУНГ.

Основними елементами проєкту “Сreative spark” є розвиток партнерських відносин між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark з метою підтримки підприємницької освіти та створення центрів підтримки підприємництва; проведення тренінгів та семінарів з розвитку підприємницьких навичок у студентів та креативних підприємців – від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності та запровадження кредитних ліній; запуск digital-програм для вивчення англійської мови, включаючи навчальні платформи та масові відкриті онлайн-курси (MOOCs) англійської мови для підприємництва.

На конференції підбили підсумки та обговорили основні результати першого року функціонування проєкту. Було також оголошено переможців конкурсу пітчингу ідей «The Big Idea Challenge». У трьох номінаціях виграли команди з України: гранд-чемпіоном конкурсу став технологічний стартап PiPillow (автори – О. Шиманко, А. Жиденко та С. Дмитренок); український соціальний проєкт з переробки текстилю Тамари Устенко виграв за підсумками міжнародного он-лайн голосування. У конкурсі взяли участь тисячі молодих підприємців з семи країн: було подано 400 бізнес-ідей у трьох категоріях: цифрові технології, соціальний вплив і креативність. За найкращі ідеї проголосувало онлайн 40 000 осіб.

Серед важливих тем конференції було обговорення діяльності проєкту на наступний рік. Заплановано чимало заходів, новий конкурс відеопітчингу бізнес-ідей.

Робота конференції проходила в будівлях Оксфордського університету, у Водгем-коледжі (Wadham College) та в найстарішій концертній залі Великобританії (Holywell Music Room).

В ІФНТУНГ продовжують британський проєкт з підприємницької освіти 1
В ІФНТУНГ продовжують британський проєкт з підприємницької освіти 3
В ІФНТУНГ продовжують британський проєкт з підприємницької освіти 5
В ІФНТУНГ продовжують британський проєкт з підприємницької освіти 7
В ІФНТУНГ продовжують британський проєкт з підприємницької освіти 9

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: