fbpx

В ІФНТУНГ стартувала програма віртуального вивчення англійської мови

Суспільство 13:28, 28.12, 2020


У рамках програми Creative Spark Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу виграв можливість запустити в 2020 – 2021 році програму віртуального вивчення англійської мови (Virtual English Clubs) для студентів університету. ІФНТУНГ – один з двох університетів України, які обрано для проведення Virtual English Clubs. Разом з нами – Полтавський університет економіки та торгівлі.

Учасниками програми стали 20 студентів різних курсів і спеціальностей, які успішно пройшли конкурсний відбір, тестування та були затверджені Британською Радою. Викладачкою програми стала доцентка кафедри філології та перекладу Галина Малик, яка також  була відібрана Британською Радою для проведення занять, інформує пресслужба ІФНТУНГ.

Весь навчальний процес базується на концепції віртуального англійського клубу, що буде працювати в онлайн-форматі. Всі навчальні матеріали й онлайн-платформа розроблені фахівцями Британської Ради. Навчання триватиме 20 тижнів (до кінця березня 2021 року) із 60-хвилинними сесіями, що проводяться двічі на тиждень.

Основна мета програми англійського клубу – формування мовних, професійних і підприємницьких навичок у студентів.

Creative Spark – п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії – за підтримки Великої Британії. 

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: