fbpx

В ІФНТУНГ стартував Міжнародний паливний конгрес

Суспільство 19:31, 15.10, 2019

15 жовтня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував Міжнародний паливний конгрес, організований Івано-Франківським студентським відділенням SPE (Спілка інженерів-нафтовиків, від англ. “SPE” – “Society of Petroleum Engineers” – міжнародне об’єднання вчених, інженерів, менеджерів, спеціалістів і студентів, кожен з яких має безпосередній стосунок до нафтогазової галузі) та Інститутом нафтогазової інженерії за підтримки USAID Проєкт «Енергетична безпека», інформує пресслужба ІФНТУНГ.

Міжнародний паливний конгрес – це непересічна й масштабна подія на теренах нашої держави. Показово, що вже не перший раз він проходить саме в ІФНТУНГ. Загалом, міжнародний нафтогазовий форум спрямований на те, щоб дати можливість активним учасникам SPE, молодим науковцям і студентам, які навчаються за спеціальностями нафтогазового спрямування, продемонструвати свої ідеї щодо вирішення ключових питань у галузі, ознайомитись із передовим досвідом професіоналів й обмінятись знаннями і навиками.

До роботи Конгресу залучені представники з 9 ЗВО України, 4 іноземних університетів і 16 провідних компаній галузі. Загалом, у заході беруть участь більш як 100 професіоналів SPE Польщі, Румунії, Туреччини, Лівану, Камеруну, Єгипту, які впродовж Конгресу будуть ділитись своїм досвідом з впровадження інновацій в галузі, досягнення професійного росту та реалізації амбітних планів.

Програма Міжнародного паливного конгресу 2019 передбачає низку заходів: презентація діяльності студентських відділень SPE України, Польщі, Румунії, Туреччини; презентації провідних нафтогазових компаній України та сервісних зарубіжних компаній, які працюють на ринку нашої держави; панельні дискусії професіоналів, молодих науковців і студентів на теми: «Стратегія розвитку нафтогазової галузі», «Start UP в нафтогазовій галузі»; змагання учасників за призи на двох секціях: Paper and Poster Contest.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: