fbpx

В імпортній свинині виявили перевищення протигельмінтного препарату, - Держпродспоживслужба

Суспільство 09:50, 23.11, 2022

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попередило споживачів про неякісну свинину.

Виявили перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині, що експортувалась з Нідерландів, повідомила служба у фейсбуці.

Через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення про перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині, що експортувалась з Нідерландів.

Виробник: COMHAXO MIDDELHAL, Netherlands; роздрібний продавець: Albert Heijn B.V. Netherlands Carmo Food Nordic A\S, Denmark; Tomex Danmark A\S, Denmark. Отримувач: ТзОВ «МЕЛМІТ», проспект Перемоги,15, м. Луцьк, Волинська область, 43005; ТзОВ «АГРО-Інвест».

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку про необхідність вилучити цю продукцію з обігу і письмово інформувати про виявлену невідповідність.

“Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь”, – звернулися спеціалісти до покупців.

Довідково. Флюбендазол – протипаразитарний ветеринарний препарат. Викориситовується для лікування свиней та птиці при гельмінтозі.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: