fbpx

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті запрацювала своя пекарня

Суспільство 11:36, 02.10, 2020

У тестовому режимі в Івано-Франківський геріатричний пансіонат запрацювала мініпекарня. Мешканців пансіонату тепер повністю забезпечать не тільки свіжим хлібом, а й смачними булочками.

“Ця мініпекарня здатна на 100% забезпечити потребу наших мешканців”, – зазначив директор геріатричного пансіонату Віталій Яворський.

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті запрацювала своя пекарня 1

Він розповів, що до реалізації задуму йшли понад два роки. Допомогла розгорнути виробництво “Перша Франківська пекарня”. Її директор, підприємець, відомий майстер пекарської справи Ростислав Кукурудз показав директору пансіонату особливості процесу. Адже свіжу випічку тут готуватимуть щодня.

Потужність мініпекарні – до 80 кг хліба і хлібобулочних виробів.

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті запрацювала своя пекарня 2

Вже опанували хліб, батон, рогалики з повидлом, ватрушки, різні види булочок – рецепти також підказав досвідчений пекар.

“Коли до мене звернулися з ідеєю, щоби відкрити пекарню в геріатричному пансіонаті, я був захоплений. Ми допомогли з проєктуванням, з обладнанням і поділилися знаннями та вміннями”, – розказав Ростислав Кукурудз.

Хліб – усьому голова !!!У тестовому режимі в Івано-Франківський геріатричний пансіонат запрацювала своя міні-пекарня, яка здатна на 100% забезпечити потребу наших мешканців не тільки у хлібі, а і в хлібобулочних виробах.

Опубліковано Віталієм Яворським Четвер, 1 жовтня 2020 р.

Пекарня облаштавана з врахуванням усіх заходів безпеки.

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті запрацювала своя пекарня 6

Вже двадцять років «Перша Франківська пекарня» забезпечує іванофранківців смачними та корисними виробами. Покупці можуть вибрати із близько 30 видів продукції, асортимент якої постійно змінюється.

Пекарня стежить за світовими трендами, тому хліб випікають на місці продажу, а рецепти шукають за кордоном і адаптують до національного смаку. Власник «Першої Франківської пекарні» Ростислав Кукурудз був визнаний “Хлібопекарем року” у міському рейтингу “Підприємець року”.

 В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті нині живуть понад 200 самотніх літніх людей та людей з інвалідністю.

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті запрацювала своя пекарня 7

Промо

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: