fbpx

В Івано-Франківську без тепла 52 багатоповерхівки

Суспільство 13:19, 15.01, 2020

Другий день без теплопостачання залишаються 52 житлові будинки в Івано-Франківську.

Про це повідомив заступник директора з виробництва і транспортування теплової енергії ТОВ “Станіславська теплоенергетична компанія” Михайло Карабін, передає Суспільне.

“За попередньою інформацією, десь в середині ночі ми маємо закінчити роботи. Справа у тому, що аварія сталася на території гаражного кооперативу. Там на наших мережах стоять гаражі, будки і немає доступу до труб. Ніхто не дивиться, що є охоронна зона, і повинен бути доступ. Якби доступ був, то ми б ще вчора ці роботи завершили. Зверху мережа забетонована, тому треба розбивати бетон, просувати трубу. Це складна робота. Ми мусимо до завтра відновити тепло. Без тепла є один навчальний заклад – школа № 12, але діти зараз не вчаться”, – сказав Михайло Карабін.

Вчора в Івано-Франківську залишилися без тепла 52 багатоповерхівки (6227 абонентів) та 11 об’єктів соціально-побутової сфери. Про це інформувало управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Внаслідок пориву магістральної тепломережі на вулиці Ребета тимчасово припинили подачу тепла не лише іванофранківцям у центральній частині міста. Без опалення залишилися Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму на вулиці Сорохтея, Івано-Франківський національний медичний університет, Івано-Франківський обласний лікувально-фізкультурний центр “Здоров’я”, Обласний фтизіопульмонологічний центр на Матейки, Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня, бiбліотека-фiлія на вулиці Коновальця, Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С. Граната та інші.

8 працівників аварійної бригади “СТЕКу” залучили до ремонтно-відновлювальних робіт.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: