fbpx

У Франківську організують дистанційне навчання для школярів, які залишаться вдома, – Марцінків

Суспільство 10:00, 22.09, 2020

За інформацією директора департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради Ігоря Максимчука, приблизно 96% дітей вчора розпочали навчання у звичному форматі. Втім, для тих, які вирішили залишатись удома, буде організоване дистанційне навчання.

Таке доручення Максимчуку дав міський голова Руслан Марцінків під час оперативної наради.

“Питання дистанційного навчання не є простим, і його не так просто вирішити. Немає відповідної нормативної бази”, – сказав директор департаменту освіти під час доповіді.

На що Марцінків відзначив, що батьки мають право вибору форми навчання для своєї дитини:

“Є такі, які хочуть дистанційного навчання. Може, через тиждень-два вони передумають. Але, якщо хочуть, то нехай пишуть заяви, а ви організовуйте дистанційне навчання. Що не можна поставити телефон в класі і знімати урок?! Ми в помаранчевій зоні, і в нас непроста ситуація. Берете тримач, ставите телефон – і транслюєте. 20 дітей в школі, а 3, для прикладу, вдома дивляться. Нічого страшного в цьому нема. Яка вам нормативна база?! Хочете, то рішення виконкому вам приймемо”.

Максимчук відповів, що дистанційне навчання буде організовано:

“Я ваше доручення зрозумів і його детально опрацюю. Найперше прошу батьків звертатись безпосередньо до керівників закладів освіти і писати заяви. Але таких дітей в Івано-Франківську є направду мало”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: