fbpx

В Івано-Франківську хочуть відремонтувати сквер позаду «Космосу» і назвати його на честь Стефаника

Суспільство 19:51, 24.12, 2020

Депутати Івано-Франківської міської ради підтримали депутатський запит Надії Когутяк з пропозицією звернутися до облради з проханням передбачити кошти на благоустрій та капітальний ремонт позаду кінотеатру «Космос».

В Івано-Франківську хочуть відремонтувати сквер позаду «Космосу» і назвати його на честь Стефаника 1

Кошти на благоустрій та ремонт скверу обласній раді пропонують виділити в рамках Регіональної цільової програми «Відзначення в області 150-річчя від дня народження Василя Стефаника у 2021 році».

А до 150-річчя з дня народження Василя Стефаника пропонується прийняти рішення про найменування цього скверу Сквером імені Василя Стефаника.

Також депутатка просила передбачити у бюджеті на 2021 рік кошти на ремонт вулиці Стефаника. У 2020 році проєкт ремонту вулиці Стефаника переміг у «Бюджеті участі», її планували відремонтувати за 1 440 000 грн. Проте через епідемію COVID-19 та зменшення надходжень до міського бюджету проєкт реалізувати не вдалося.

«14 травня 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Василя Стефаника – видатного українського письменника, громадського та політичного діяча України, уродженця Станіславщини, в честь якого названо вулиці у багатьох містах України, в тому числі і в м. Івано-Франківську.

Ювілей Василя Стефаника буде широко відзначатися на державному рівні. Події такого рівня традиційно викликають жвавий інтерес суспільства до місць, пов’язаних з життям та творчістю визначних осіб.

Доброю практикою є запровадження туристичних маршрутів, проведення екскурсій для мешканців та гостей міста місцями, пов’язаними з іменами ювелярів. В Івано-Франківську особливої уваги потребує вулиця Василя Стефаника, що з’єднує вулиці Залізничну і Марійки Підгірянки, а також прилеглий сквер поблизу кінотеатру «Космос»», – сказала Надія Когутяк.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: