fbpx

В Івано-Франківську поляки навчили такмеду 500 медиків

Суспільство 11:47, 30.10, 2022

На базі навчально-тренувального відділу комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» завершилися навчання для фахівців, бригад екстреної медичної допомоги за програмою «Розширені реанімаційні заходи та тактична медицина».

Про це повідомили в Івано-Фрранківській обласній раді.

Навчання тривали понад два місяці. Їх проводили 14 інструкторів, працівників Варшавського медичного університету, Польської авіамедслужби та служби медичного рятівництва. Всього за цей період було навчено близько 500 і сертифіковано 437 працівників системи ЕМД зі всіх регіонів України, з них 57 працівників КНП “ОКЦЕМД та МК” та 4 працівники Івано-Франківського медичного університету.

Медики вчились та удосконалювали навички у наданні невідкладної медичної допомоги дорослим та дітям на догоспітальному етапі, а також освоїли основи тактичної медицини та дії екстреної медичної допомоги з великою кількістю потерпілих у потенційно небезпечних умовах.

На підсумкову конференцію, присвячену завершенню підготовки українських медиків з тактичної медицини, завітали голова обласної ради Олександр Сич та голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук. Керівники області нагородили медалями за “Заслуги перед Прикарпаттям” міністра охорони здоров’я Республіки Польща Адама Нідзельського, ректора Варшавського медичного університету Збігнєва Гаціонга, заступника директора польської екстреної медичної авіації Марціна Подгорського, медаллю “Доблесть Прикарпаття” нагороджено директора польської екстреної медичної авіації Роберта Ґалонзковскі.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: