fbpx

В Обласній лікарні художники Нікіта Тітов і Ярема Стецик створили мурал надії

Стиль життя 09:10, 30.06, 2023

В Івано-Франківській обласній лікарні завершили стінопис довіри. Мурал на фасаді хірургічного корпусу ОКЛ виконав відомий франківський художник Ярема Стецик. Ескіз для нього створив харківський художник Нікіта Тітов, який від початку великої війни мешкає у Франківську.

За задумом, мурал має назву “мурал надії”.

КУРС писав, що автор малюнка плакатист Нікіта Тітов назвав його муралом надії, бо “лікарня – це те місце, де людина насамперед отримує надію на життя та оздоровлення”. 

Медики називають мурал історичним полотном, вважають його свідченням часу і вкладають у малюнок ще й сенс наближення перемоги.

“Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Так каже Конституція України. Вчора ми мали роздуми на цю тему, стоячи біля муралу, – діляться медики на сторінці Обласної лікарні у фейсбуці. – Ми ж кажемо, що здоровими треба бути разом. Щоби побороти ворога і перемогти у війні. Працюємо над цим. І вас запрошуємо”.

Сьогодні мурал урочисто відкриють. Запланували, що під ним автори і виконавці, ініціатори проєкту і пацієнти додадуть підписи.

“Ви зможете додати свій підпис до історичного патріотичного полотна, залишити побажання тим, хто лікує та лікується. Нашим медикам, військовим лікарям, воїнам, волонтерам”, – запросили на відкриття франківців.

В Обласній лікарні художники Нікіта Тітов і Ярема Стецик створили мурал надії 3
Створення муралу в ОКЛ підтримали тематичними футболками

Створення муралу грантом підтримав франківський громадський ресторан Urban Space 100. Ініціаторка проєкту – франківка Надія Шегда. Його мета – підвищити рівень довіри жителів Франківська до Обласної лікарні.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: