fbpx

В Обласному перинатальному центрі не відновили партнерські пологи – чекають роз'яснення

Суспільство 18:20, 16.10, 2020

В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі жінки народжують поки що без підтримки близьких. В ОПЦ не відновлювали партнерські пологи.

В ОПЦ чекають офіційних роз’яснень від обласного департаменту охорони здоров’я, інформує РАІ. Якщо він прийме рішення дозволити партнерські пологи, то чоловіку дозволять перебувати на пологах та дві години після них.

За словами генерального директора ОПЦ Юрія Павлушинського, умов для подальшого спільного перебування партнера після пологів в них немає. До того ж це великий ризик інфікування для інших людей.

Тим часом в Івано-Франківському міському перинатальному центрі вже тиждень як відновили партнерські пологи. Головна умова, щоби потрапити з породіллею в родзалу, – негативний результат ПЛР-тесту. Крім того, як завжди, потрібно мати бак-посів із носа, флюорографію та одноразовий одяг.

Вагітні жінки вважають, що дозвіл на партнерські пологи – це лише декларація. Вгадати точну дату пологів, щоби здати ПЛР-тест, який дійсний 48 годин, – майже неможливо. За винятком планового кесаревого розтину.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: